دستگاه کره بادام زمینی

دستگاه کره بادام زمینی، یکی از محصولات شرکت سپاهان کلد پرسینگ دستگاهی است که با دستگاه کره بادام زمینی می توانید با استفاده از مغزهای مختلف مانند: بادام زمینی، پسته، فندق و … به وسیله آن کره ای تولید می کند که علاوه بر مقوی و درآمد زا بودن یک پیشنهاد فوق العاده برای کافی شاپ ها و بوفه های مدارس و هر فضایی که برای تهیه میان وعده به دنبال یک محصول جدید می گردند ارائه می شود.

قابلیت میکس با مزه و طعم دارهای مختلف کاکائو، شیره انگور و … می باشد به دلیل مقوی بودن انواع کره ها، استفاده از دستگاه کره گیر بسیار مرسوم می باشد. این دستگاه به تولید انواع کره ها که عبارت است از کره بادام زمینی، کره کنجد، کره بادام شیرین، کره فندق و…. اشاره نمود که با روشن کردن دستگاه و اضافه کردن انواع مغزیجات در داخل دستگاه شروع به کار می کند و سپس انواع کره تولید می شود.

با توجه با کارکرد ساده و بدون نیاز به تخصصی، این دستگاه در فروشگاه ها و هایپرمارکت ها و شیرینی فروش ها نیز می تواند به کار برده شود و بنابراین این فرصت ویژه برای کسب درآمد به سبک جدید می باشد که با کمترین آگاهی و در زمان کم یک شگفتانه بی نظیر می باشد که فقط کافی است با یک تماس دستگاه کره گیر خود را دریافت کنید و شروع به کسب درآمد کنید.

خرید دستگاه کره گیر

مزایای کارآفرینی و اقتصادی کار با دستگاه کره بادام زمینی

دستگاه کره بادام زمینی دارای بدون لرد و تفاله است بنابراین محصول تولیدی از این دستگاه سود خیلی زیادتری از بقیه محصولات غذایی دارد بنابراین خدمات شرکت ما نادیده نگیرید و تا فرصت دارید با تهیه این محصول به درآمد عالی همراه با محصول سالم و مغزی داشته باشید.

کره بدست آمده از دستگاه را می تواند برای تمام سنین بسازید و بفروش برسانید و همچین به دلیل کم چرب بودن و مملو از پروتئین این کره، برای افراد ورزشگار و بدنسازی بسیار مناسب می‌باشد و می توانند به فروش برساند. از دیگر مصرف کنندگان دستگاه کره گیر، مشتریان رستوران هایی که غذاهای عربی و لبنانی درست می کنند و همچنین مدارس نیز  می‌توانند با طعم دار کردن کره‌ها با کاکائو و … بفروش برسانند.

دستگاه کره بادام زمینی، دستگاهی ساده و نیاز به آموزش و تخصصی خاصی نیاز ندارد و همچنین مناسب فروشگاها ، منازل ، لبنیاتی ، عطاری و سایر کسب و کار کوچک می باشد.

خرید دستگاه کره گیر

ویژگی ظاهری دستگاه کره بادام زمینی

دستگاه کره بادام زمینی از جنس استیل یا فولاد ضد زنگ و روکش استیل طراحی و تولید می شود که دارای جنس فلزی قوی و با تنظیم دانه بندی و قطعات فلزی ساخته شده از خردکن و کره ساز می باشد. تلاش ما براین است که کیفیت تضمینی را برای مشتریان ارائه دهیم و این شعار را به عمل رساندیم که برای موضوع همین سابقه و رضایت شما، مجموعه را حمایت و یاری می کند. برای سفارش محصولات و مشاوره رایگان در مورد دستگاه کره گیر می توانید با ما در ارتباط باشید.

اگر قصد خرید محصولات بیشتری از سپاهان کلدپرسینگ را دارید و یا نیاز به مقایسه بهتر بین دستگاه ها دارید شما را به مطالعه مقاله دستگاه کره بادام زمینی تشویق می نماییم.
گروه ماشین آلات سپاهان کلد پرسینگ در طی سال ها تجربه و پرسنل حرفه ای خود توانسته است که انواع دستگاه های روغن کشی ( روغن گیریروغنگیریکره گیر (کره ساز) و ارده گیری ( دستگاه ارده) تولید می نماید.

ارسال دیدگاه