دستگاه ارده گیری

مژده به تمام کسانی که قصد خرید دستگاه ارده گیری دارند. شرکت سپاهان کلدپرسینگ این افتخار را دارد که با ارائه بهترین محصول برای آن دسته از افرادی که قصد خرید دستگاه ارده توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

دستگاه ارده گیری

دستگاه ارده گیری یکی از پرکاربرد ترین دستگاه هایی است که از دانه های کنجد تولید می کند.

دو سنگ آسیاب در این دستگاه موجود می باشد.

ارده ی تولید شده از کنجد در این دستگاه غنی از پروتئین ، کلسیم  ، روی ، آهن و دارای خواص زیادی مثل افزایش انرژی وگرمی بدن در سرما و رفع خستگی و برای کسانی که بیماری ابتلا  به کم خونی و فقر آهن دارد بسیار تاثیرگذار است .

با ما همراه باشید تا با این محصولات بیشتر آشنا شویم.

بهترین پیشنهاد برای خرید دستگاه ارده گیری

دستگاه ارده در همه جا می تواند به کار برده شود.

با توجه به سایز و ظرفیت دستگاه های ارده گیر در صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی درتولید صنایع غذایی ، شیرینی فروشی ها ، فروشگاه ها و عطاری ها و لبنیاتی و کارگاه های بزرگ و کوچک وجود دارد.

پس با این اوصاف برای خرید دستگاه ارده گیر باید توجه به حجم کاری خود کنید.

اگر میزان حجم کار شما زیاد و قصد تولید ارده در حجم بالا را دارید بهترین پیشنهاد برای شما دستگاه ارده گیر CPS200R55 می باشد.

و اگر حجم کاری شما کمتر می باشد و قصد تولید ارده در حجم کمتری را دارید بهترین پیشنهاد به شما دستگاه ارده ساز CPS100R45 می باشد.

مقایسه انواع دستگاه ارده

برای داشتن مقایسه ای راحت تر توجه شما را به شکل زیر معطوف می کنیم.

خرید دستگاه ارده گیر

برای داشتن مطالعات کامل تر پیرامون این دو دستگاه می توانید از دکمه های زیر استفاده نمایید.

مشاوره خرید دستگاه ارده

مشاورین ما در شرکت سپاهان کلدپرسینگ ةماده ارائه بهترین مشاوره ها برای شما جهت تسهیل در روند خریدتان هستند. فقط کافیست با ما در تماس شوید.

اگر قصد خرید محصولات بیشتری از سپاهان کلدپرسینگ را دارید و یا نیاز به مقایسه بهتر بین محصولات را دارید، شما را به مطالعه مقاله دستگاه ارده گیری تشویق می نماییم.
گروه ماشین آلات سپاهان کلد پرسینگ در طی سال ها تجربه و پرسنل حرفه ای خود توانسته است که انواع دستگاه های روغن کشی ( روغنگیریکره گیر (کره ساز) و ارده گیری ( دستگاه ارده) تولید می نماید.

دستگاه روغن گیری انواع مختلفی دارد که بسته به نیاز از آن ها استفاده می کنند . دستگاه روغنگیری خانگی یکی از پرفروش ترین دستگاه های روغنگیری است . که به خاطر قیمت کم و ابعاد کوچکی که دارد از محبوبیت خاصی برخوردار است . دستگاه روغن کشی کارخانه ای برای تولید روغن های انبوه مناسب است . کاربا دستگاه روغن کشی بسیار راحت است در صورتی که روغن کشی ستنی و خانگی زحمت های زیادی به همراه دارد . دستگاه ارده گیری و دستگاه کره بادام زمینی نیزتقاضای خرید زیادی دارد . قبل از خرید دستگاه ارده مقاله آموزش نگهداری و کار کردن با آن را بخوانید .

ارسال دیدگاه