دستگاه روغن گیری برای همه ضروری است

با دستگاه روغن گیری برای تهیه چربی‌ها و روغن‌ها که با اهمیت ترین اصول غذای انسان به حساب می آید و همه‌ی ما هر روز مقادیری از این ماده‌ی غذایی را مصرف می کنیم، یک راه کار جالب برای کاهش هزینه‌های درمان و افزایش عمر انسان‌ها می‌باشد. برای همین انتخاب شرکت های دستگاه روغنگیری از اهمیت ویژهای برخوردار هستند.

چربی‌ها در کل سلول‌ها و بافت‌های بدن وجود دارند و نقشی حیاتی در غشای سلولی دارند. همچنین چربی‌ها به صورت پوشش و لایه‌ی محافظ در اطراف بعضی از اعضا و اندام‌های بدن یافت می شوند.

روغن ها و چربی‌ها دو نوع روغنی وجود دارد : روغن گیاهی ، روغن حیوانی

روغن حیوانی مثل دنبه، روغن ماهی ، کره ، پیه و … .

روغن گیاهی یا روغن نباتی شامل، سویا،  زیتون، آفتابگردان، روغن گردو، پنبه دانه و … است.

چربی‌ها در رژیم غذایی ما به دو صورت مرئی و نامرئی یافت می‌شوند.

چربی‌های مرئی شامل کره، مارگارین، روغن نباتی و روغن حیوانی یا روغن ماهی است.

چربی‌های نامرئی در اغلب غذاها مانند شیر، تخم مرغ، گوشت میوه زیتون، پنیر، شکلات، چیپس سیب زمینی و آجیل وجود دارند و با چشم دیده نمی‌شوند. با توجه به مصرف روزانه به روغن، پیشنهاد ما دستگاه روغن‌ کشی با استفاده از دانه های طبیعی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد.

خرید دستگاه روغن کشی

فواید روغن گیری در چربی‌ها و روغن‌ها برای بدن انسان‌ها

* غنی‌ترین منبع انرژی در بدن هستند. هر یک گرم چربی حدود 9 کیلو کالری انرژی تولید می کند.

*وجود چربی در غذا باعث خوشمزه شدن و برانگیختن اشتها می شود و در احساس سیری بعد از خوردن غذا موثر است.

* چربی‌ها پیش ساز برخی هورمون‌ها هستند.

* چربی‌های زیر پوست از هدر رفتن حرارت بدن و نفوذ سرما به بدن جلوگیری می‌کنند.

* چربی‌ها منبع اسیدهای چرب ضروری هستند که بدن به طور طبیعی آن ها را تولید نمی کند. اسیدهای چرب ضروری شامل اسید لینولئیک و اسید لینولنیک می باشند.

* ویتامین‌های K , E ,D ,A محلول در چربی هستند. بنابراین چربی موجود در رژیم غذایی این ویتامین‌ها را به بدن می رساند.

* کلسترول یا توسط چربی به بدن می رسد و یا در کبد از چربی سنتز می شود. این ترکیب برای ساخت نمک های صفراوی و هورمون های استروئیدی ضروری است و در ساختمان غشاء سلول نیز وجود دارد. بنابراین وجود کلسترول در حد معینی برای انجام اعمال حیاتی بدن لازم است. اما افزایش مقدار کلسترول خون خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را افزایش می هد.

بنابراین با این همه خصوصیاتی که بیان شده، بهتر نیست که در مصرف نوع روغن دقت بیشتری به عمل آید؟؟

اگر به دنبال راه چاره هستند فقط و فقط باید از روغن دانه و میوه‌های طبیعی استفاده کنید و چه قدر سالم‌تر می شود که با دستگاه روغن کشی بدون مواد افزودنی تهیه شود.

خرید دستگاه روغن کشی

موارد مهمی برای سلامتی در استفاده از روغن ها

حدود 30 درصد انرژی بدن از طریق منابع چربی و روغنی دریافت می‌شود. توزیع این 30 درصد روغن در بدن باید به گونه‌ای انجام شود که سلامت فرد به خطر نیفتد و شادابی افراد را تضمین کند.

اگر افراد چربی اشباع بیش از حد مصرف کنند ممکن است با افزایش کلسترول خون مواجه شوند و به بیماری‌های قلبی و عروقی منجر شوند. رعایت کردن میزان مصرف روغن و درصدهای اعلام شده باعث تضمین سلامتی فرد خواهد شد.

زمان ماندگاری روغن ها نیز اهمیت دارد که همه ما برای حفظ سلامت خودمان باید به آن توجه کنیم، اگر متوجه شوید که روغن شما دچار تغییر بو، رنگ و طعم شده است. این نشان می‌دهد که روغن شما فاسد شده و دیگر قابل استفاده نیست بنابراین زمان ماندگاری روغن‌ها تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار می‌گیرد که از بین آنها می توان به حرارت، نور، رطوبت ، اکسیژن، پرتوها و فلزات و… اشاره کرد.

بنابراین برای  حفظ سلامتی در رابطه با این موارد مراقبت کنیم. بنابراین بهترین روش، خرید دستگاه روغن کشی از یک شرکت معتبر و همراه با ضمانت و خدمات پس از فروش را به شما پیشنهاد می‌کنیم و چه شرکتی بهتر از سپاهان کلد پرسینگ با خدمات کامل و قطعات اصلی  و همچنین کیفیت بی‌نظیر را می‌توانید تجربه کنید.

سعی در کم مصرف کردن فست فودها و حتی حذف کامل آنها از رژیم غذایی برای حفظ سلامتی نیز حائز اهمیت است.

استفاده از روغن هایی مانند روغن کنجد ، زیتون، ذرت ، دانه انگو و … برای سرخ کردنی ها و مصارف غذایی.

بنابراین شرکت سپاهان کلدپرسینگ مفتخر است دارای دستگاه پرس سرد که روغن سالم و با حرارت بسیار کم و روغن کشی از تمام دانه های گیاهی که در حفظ سلامتی ما تاثیر دارد و نیز همواره در تلاش هستیم بهترین دستگاه تولیدی روغن سالم و شفاف و بدون مواد اضافی را  به شما مشتریان عزیز ارائه بدهیم.

اگر قصد خرید محصولات بیشتری از سپاهان کلدپرسینگ را دارید و یا نیاز به مقایسه بهتر بین دستگاه ها دارید شما را به مطالعه مقاله دستگاه روغن کشی تشویق می نماییم.
گروه ماشین آلات سپاهان کلد پرسینگ در طی سال ها تجربه و پرسنل حرفه ای خود توانسته است که انواع دستگاه های روغن کشی ( روغن گیریروغنگیریکره گیر (کره ساز) و ارده گیری ( دستگاه ارده) تولید می نماید.

دستگاه روغن گیری انواع مختلفی دارد که بسته به نیاز از آن ها استفاده می کنند . دستگاه روغنگیری خانگی یکی از پرفروش ترین دستگاه های روغنگیری است . که به خاطر قیمت کم و ابعاد کوچکی که دارد از محبوبیت خاصی برخوردار است . دستگاه روغن کشی کارخانه ای برای تولید روغن های انبوه مناسب است . کاربا دستگاه روغن کشی بسیار راحت است در صورتی که روغن کشی ستنی و خانگی زحمت های زیادی به همراه دارد . دستگاه ارده گیری و دستگاه کره بادام زمینی نیزتقاضای خرید زیادی دارد . قبل از خرید دستگاه ارده مقاله آموزش نگهداری و کار کردن با آن را بخوانید .

ارسال دیدگاه